Titles you rated
ChernobylRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0