Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5