Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0