Series
Ratings
521
Masamune-kun's RevengeRated ★ 0.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
I'm Standing on a Million Lives Season 2Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 2.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 4.0
20th Century Hit SongRated ★ 3.0
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
City Fisherman 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the City 3Rated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 2.0