Titles you rated
HelplessRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0