Series
Ratings
284
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.0- 소주 랩소디Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0