Movies
Ratings
60
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0