Series
Ratings
23
The NewsroomRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Being Human Season 3Rated ★ 4.0
- Being Human Season 1Rated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5