Movies
Ratings
697
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0