Movies
Ratings
452
VivariumRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0