Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 2.5- I Am a Killer: ReleasedRated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Wild BabiesRated ★ 3.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Catching KillersRated ★ 3.0
Catching KillersRated ★ 3.0
The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 3.5
Sins of Our MotherRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0