Titles you rated
Hot FuzzRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 3.0