Series
Ratings
83
Dr. Coto's ClinicRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Love ShuffleRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 2.0
FIRST CLASS 2Rated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- FIRST CLASSRated ★ 1.5
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- おせんRated ★ 1.0
Last FriendsRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0