Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0