Series
Ratings
95
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.5
Dummy MommyRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0