Titles you rated
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 4.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.5
JormungandRated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 5.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.0