Titles you rated
American SniperRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
InnerspaceRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
MoonrakerRated ★ 5.0