Movies
Ratings
15
ThorRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0