Series
Ratings
67
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5