Movies
Ratings
1040
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Mourning GraveRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
MimicRated ★ 0.5
ArgoRated ★ 0.5
The DepartedRated ★ 0.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 0.5
Before MidnightRated ★ 0.5
Linda Linda LindaRated ★ 0.5
Hear MeRated ★ 0.5
The ContactRated ★ 0.5
All for the WinnerRated ★ 0.5
LockoutRated ★ 0.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 0.5