Movies
Ratings
96
DoubtRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 3.5