Movies
Ratings
284
Gray MattersRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
NamiyaRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
JudyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
TomboyRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0