Titles you rated
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Romantic Call CentreRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.0
Tipping the VelvetRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0