Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Police Story 2013Rated ★ 4.0- ApostleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0