Movies
Ratings
145
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
StreetDance 2Rated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 3.0