Series
Ratings
42
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Accel WorldRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0