Titles you rated
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 5.0
ElektraRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0