Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0