Movies
Ratings
75
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0