Titles you rated
Chaos WalkingRated ★ 2.0
TenetRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Love, GuaranteedRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Armed ResponseRated ★ 0.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
April's DaughterRated ★ 3.0