Titles you rated
GremlinsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Scream 3Rated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0