Movies
Ratings
532
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
Red SummerRated ★ 1.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
ShadowRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5