Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0
As OneRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0