Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0