Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0