Movies
Ratings
410
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0