Series
Ratings
24
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5