Movies
Ratings
50
The WailingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0