Titles you rated
MantisRated ★ 3.0- WeddingRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0