Series
Ratings
156
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoedamRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0