Movies
Ratings
38
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0