Movies
Ratings
22
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0