Movies
Ratings
366
Now You See MeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5