Movies
Ratings
77
RushRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0