Titles you rated
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 5.0