Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0