Movies
Ratings
76
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0