Series
Ratings
80
Chainsaw ManRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0