Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0