Movies
Ratings
96
The OutlawsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5